dachówka ceramiczna/betonowa (pion)

68,00 zł
In stock
SKU
Dachy_skosne_Corab_pionowo_dachowka_ceramiczna-betonowa_uchwyt_dokrokwiowy_podwojnie_regulowany
dachówka ceramiczna/betonowa - uchwyt dokrokwiowy podwójnie regulowany (pionowo)
More Information
Producent Corab
Typ mocowania Wkręt TCS do drewna
Certyfikaty TUV, CE
description_customer Corab to polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w elektronice i produkcji komponentów ze stali i aluminium. Od wielu lat prężnie działamy w branży fotowoltaicznej jako producent systemów mocowań modułów oraz dystrybutor renomowanych marek. Misją firmy od początku jej powstania jest tworzenie wysokiej jakości wyrobów, bezpiecznych dla użytkownika. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach. W ubiegłym roku uruchomiono nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ponad 15000 m2.
description_ecomanager Corab to polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w elektronice i produkcji komponentów ze stali i aluminium. Od wielu lat prężnie działamy w branży fotowoltaicznej jako producent systemów mocowań modułów oraz dystrybutor renomowanych marek. Misją firmy od początku jej powstania jest tworzenie wysokiej jakości wyrobów, bezpiecznych dla użytkownika. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach. W ubiegłym roku uruchomiono nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ponad 15000 m2.
description_benefits_customer <ul>
<li>Szybki i łatwy montaż</li>
<li>Najlepsze materiały</li>
<li>Zgodność z europejskimi normami</li>
<li>Polski producent</li>

</ul>
description_benefits_ecomanager <ul>
<li>Szybki i łatwy montaż</li>
<li>Najlepsze materiały</li>
<li>Zgodność z europejskimi normami</li>
<li>Polski producent</li>

</ul>
Pliki certyfikaty files_certificates/CORAB certyfikat_pl ISO 9001-2015.pdf,files_certificates/CORAB- TM PL systemy PV - dw 29.03.2025.pdf
files files/Corab_dachówka.pdf
Write Your Own Review
You're reviewing:dachówka ceramiczna/betonowa (pion)
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.